prawdziwe życie w Bogu

 - posiadamy dwa tomy książki

formularz zgłoszeniowy

W sekcji Wiadomość* należy wpisać tytuł książki swoje imię i nazwisko oraz dokładny adres do wysyłki.

- tytuł książki (komplet - oznacza dwa tomy) lub tom pierwszy bądź tom drugi.  W przypadku innej książki należy wpisać jedynie tytuł. 

 
Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość zwrotną

stowarzyszenie prawdziwego życia w bogu

W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas przez formularz.

JESTEŚMY GRUPĄ CZYTELNIKÓW ORĘDZI PRAWDZIWEGO ŻYCIA  W BOGU. MIESZKAMY DOSŁOWNIE PO CAŁYM ŚWIECIE; W POLSCE, ANGLII, USA CZY AUSTRALII. JEDNAK MAMY ZE SOBĄ KONTAKT, CZĘSTO SIĘ SPOTYKAMY I KOCHAMY JAK W NAJLEPSZEJ RODZINIE. DOŁĄCZ DO NAS - NAPISZ PO WIĘCEJ INFORMACJI. ORĘDZIA PRZEKAZANE VASSULI ZBLIŻYŁY NAS DO BOGA, NAWRÓCIŁY, SKIEROWAŁY NA DROGĘ POZNANIA BOGA TRYNITARNEGO. POSTĘPY DUCHOWE SĄ KIEROWANE PRZEZ DUCHA ŚWIĘTEGO W SZKOLE PROWADZONEJ PRZEZ SAMEGO BOGA. ZAŁOŻYLIŚMY TĄ STRONĘ, ABY ODDAĆ BOGU CHWAŁĘ ZA TO CO CZYNI  W NASZYCH CZASACH  I NASZYCH DUSZACH.

Niebo istnieje naprawdę ale piekło także

"Niebo Istnieje naprawdę ale Piekło Także" będzie na pewno jedną z najbardziej poruszających i zmuszających do przemyślenia książek jakie kiedykolwiek przeczytasz.

Książka przedstawia zadziwiające przeżycia i pokazuje ich znaczenia, także dla nas wszystkich. Przybliża nam miłość Boga do człowieka, jego sprawiedliwość i to co nas czeka. To książka wypełniona nadzieją, która przywoła tych, którzy zbłądzili i wskaże drogę tym, którzy jej szukają.


Kup