Orędzia                                 Prawdziwego Życia w Bogu

Koniecznie Przeczytaj Orędzia Prawdziwego Życia w Bogu

Trójca Przenajświętsza zaprasza do szkoły Prawdziwego Życia w Bogu, dialogu między czytelnikiem a Samym Bogiem,  który pragnie nie tylko Jedności Chrześcijan ale także jedności          z nami już tu na ziemi. Przez tą lekturę jesteśmy wprowadzeni w zażyły kontakt z Każdą Osobą Trójcy Przenajświętszej            i rośniemy w świętości i Darach Ducha Świętego.

Książka została wydana w pięknej twardej oprawie i na wysokiej jakości papierze. Łącznie aż 1271 stron. SERDECZNIE POLECAMY!

Książka, która zmieni Twoje życie!

Prawdziwe życie w Bogu to zbiór wewnętrznych pouczeń, które Vassula Ryden otrzymuje od Boga. Zawiera ona mądrość i wskazówki, które pomogą Ci odnaleźć prawdziwe szczęście i sens życia.

Książka została wiernie przetłumaczona z oryginalnego języka, aby zachować jej autentyczność. Jest ona przeznaczona dla wszystkich, którzy szukają duchowego rozwoju i pragną zbliżyć się do Boga.

Co znajdziesz w tej książce?

  • Naukę o Bogu i Jego miłości
  • Sposoby na pogłębienie swojej wiary
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Instrukcje dotyczące modlitwy i medytacji

Książka Prawdziwe życie w Bogu to prawdziwy skarb dla każdego, kto chce żyć szczęśliwie i być spełnionym.

Zamów ją już dziś i przekonaj się, jak może ona odmienić Twoje życie!

Dostępne tylko w naszym legalnie działającym w 
Polsce Stowarzyszeniu Prawdziwego życia w Bogu.


 Kontakt 


Cena: 150 zł za dwa tomy.


Niebo istnieje, ale piekło także 

"Niebo Istnieje naprawdę ale Piekło Także" to historia niesamowitej drogi, jaką przebyła Vassula. Wszystko zaczęło się pewnego dnia w listopadzie 1985 roku. Od tego momentu rozpoczęła się misja Vassuli przypominania światu o Bożej Prawdzie. Jej rozmowy z Bogiem jasno ukazują przesłanie do całej ludzkości o konieczności powrotu na drogę cnót. Vassula przynosi orędzie bardzo aktualne i nadzwyczaj ważne dla naszego świata.

"Niebo Istnieje naprawdę ale Piekło Także" będzie na pewno jedną z najbardziej poruszających i zmuszających do przemyślenia książek jakie kiedykolwiek przeczytasz.

Książka przedstawia zadziwiające przeżycia i pokazuje ich znaczenia, także dla nas wszystkich. Przybliża nam miłość Boga do człowieka, jego sprawiedliwość i to co nas czeka. To książka wypełniona nadzieją, która przywoła tych, którzy zbłądzili i wskaże drogę tym, którzy jej szukają.


   13 zł + koszt wysyłki
Kup